Teknoloji

Bloodlines 2 Clan Tremere Tanıtıldı

The Chinese Room ile yapılan anlaşmanın ardından geliştirme sürecindeki karanlık dönem geride kalmış gibi görünüyor. Vampir: Maskeli Balo – Bloodlines 2 Promosyonlar devam ediyor. Yayınlanan yeni fragmanla Bloodlines 2 klan Tremeretanıtılmıştı.


İlginizi Çekebilir:  Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Ana Karakter Tanıtıldı


Bloodlines 2 Clan Tremere: Oynanabilir Dört Klandan Biri Olacak

Ekim ayında yapılan yeni geliştirici anlaşması duyurusunun ardından devam oyununa dair yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Bu bağlamda tasarım ideolojileri, hikaye temaları, tercih edilen sanat formu, ana karakterimiz ve oynanabilir dört klanın Brujah’sı hakkında detaylar ortaya çıktı. Sırada Bloodlines 2 klanlarından biri olan Tremere var.

Yayınlanan gönderide kısa tanıtım görselinin yanı sıra klana dair ince detaylar da bizlere sunuldu. Tremere’yi seçerseniz kanınızı atılabilir eşyalara dönüştürerek kullanabileceksiniz, aynı zamanda düşmanlarınızın kanını da kontrol edebileceksiniz. Öyle ki onların bedenlerinden çıkarmaktan, damarlarında kaynatmaya kadar pek çok şeyi yapabileceksiniz.

Dikkat çeken bir diğer bilgi ise klanın ana kilisesine yapılan saldırıdan etkilenerek oyuna başlayacağıdır. Yaralı olsalar bile hayatta kalmayı başarmış olarak karşımıza çıkıyorlardı.

2024 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyorVampire: The Masquerade – Bloodlines 2, PC (Epic Games Store, GOG ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu